Історія бісероплетіння своїм корінням сягає в далеку давнину. Археологи постійно знаходять різноманітні вироби з бісеру на самих різних куточках планети. Ще наші предки носили різні прикраси з бісеру, який за своєю формою нагадував скляні кульки різних кольорів і форми. Бісер являє собою декоративні елементи різних розмірів, діаметра і квітів. Його виготовляють із пластику, кісток, скла, кераміки, напівдорогоцінного каміння та іншого матеріалу.

На перший погляд вам може здатися, що плетіння бісером — складна і копітка заняття. Але, маючи велике бажання, поступово ви навчитеся цієї майстерності і вже зможете самі ділитися знаннями та досвідом зі своїми однодумцями. Для того щоб досягти якихось добрих результатів і створювати приголомшливі по своїй красі та індивідуальності жіночі прикраси, вам необхідно освоїти ази бісероплетіння. Найдоступнішим і простим прийомом в освоєнні бісероплетіння є звичайне нанизування бісеру на нитку або волосінь методом «схрещування» або «зустрічного нізанія». Пробуйте свої сили, і ви зрозумієте, що тут немає нічого складного. А ось отримання задоволення від зробленого вашими руками вироби з бісеру вам гарантовано.

Стильні браслети з бісеру вважаються одними з найяскравіших і найкрасивіших аксесуарів в образі сучасної жінки. Існує повір’я, що браслети, що складаються з великої кількості намистин, здатні заряджати позитивною енергією і прийти на допомогу у важкі хвилини життя. Прикраси з бісеру являють собою справжній витвір бісерного мистецтва і по своїй красі поступаються лише діамантовим прикрасам.

Запрошуємо вас спробувати свої сили в бісероплетіння разом з відео майстер-класом «Браслет з бісеру», який ви знайдете на нашому сайті. Запасайтеся терпінням і приступайте до роботи!

Категорія:

Інше

Теги:

,

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*