На сьогоднішній день ніхто не стане дивуватися при отриманні звичайного букета з квітів і коробочку хороших цукерок. Хоча жодна жінка не залишиться байдужою при отриманні красивого букета квітів. А ось букет із цукерок — це той оригінальний подарунок, який виглядає незвично і цікаво. Адже вони відрізняються від банальної коробки цукерок своєю неповторністю, своєю ексклюзивністю, унікальністю, і дарувати їх можна з будь-якого приводу і без нього.

Отримавши такий подарунок, будуть у захваті не тільки діти, а й дорослі. Будь-яка дівчина буде не проти отримати в подарунок і квіти, і улюблені цукерки. Купити такі букети можна в спеціалізованому магазині, от тільки коштують вони досить дорого. А що, якщо спробувати зробити такий букет своїми руками в домашніх умовах. Особливих інструментів для його виготовлення не треба, а от без смачних цукерок вам точно не обійтися. Крім цукерок, вам для роботи знадобляться ще й інші допоміжні матеріали, без яких не обійтися: гофрований папір, фольга, шпажки, дріт, скотч, стрічки, флористична стрічка, корзинка. Для виготовлення квітів зручно користуватися клейовим пістолетом, але якщо його немає, можна обійтися й звичайним тюбиком з клеєм.

Букет можна виконати, використовуючи будь-яку кольорову гаму, будь-який стиль. Все залежить від вашої фантазії, вашого бажання. Перед початком роботи ви повинні визначитися, кому цей подарунок призначений, щоб не вийшло занадто строкато. Як правило, в букетах використовують не один сорт цукерок, але на весілля повинні бути тільки хороші дорогі цукерки. У будь-якому випадку букет із цукерок повинен символізувати жіночу красу, її чарівність, її жіночність.

Дивіться відео урок «Букет з цукерок своїми руками» і творіть чудеса своїми руками дл своїх рідних, близьких та друзів!

Категорія:

Інше

Теги:

,

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*