Особливо з настанням холодів кожна друга людина відчуває біль у горлі. Це явище дуже неприємне і досить несподіване. Основною причиною запалення горла може послужити промоклі ноги, холодне питво в холодну пору року, прогулянка без головного убору. Але бувають випадки, коли винуватцем захворювання слизової глотки (простий фарингіт) є яка-небудь інфекція. У цьому випадку краще звернутися до лікаря. Фарингіт підрозділяється на гострий і хронічний. При запалення людина відчуває дискомфорт, сухість, першіння, утруднене ковтання, біль у горлі.

Для лікування горла є величезна кількість антибіотиків і народних засобів, перевірених не одним поколінням. Але краще й ефективніше лікується народними засобами. Найбільш ефективним способом лікування горла вважається полоскання. Під час полоскання все викликають роздратування мікроби змиваються, а сам розчин сприяє заспокоєнню запаленого горла. Важливо пам’ятати, що розчин не повинен бути гарячим, щоб не пошкодити слизову. Трав’яні відвари займають більше часу для їх приготування, але вони більш ефективні. Дуже добре використовувати при полосканні шавлія, календулу, кору дуба, евкаліпт. Можна заварити як збори лікарських трав, так і окремо взяті. Сировину заливають склянкою окропу, настоюють двадцять хвилин і проціджують. Дуже допомагають полегшити стан хворого зігрівають компреси. Найпростіший — намочений рушник в горілці і залишене на ніч. Інгаляція — сприяє швидкому одужанню. Гарячий пар зігріває, а добавки, що входять в розчин, вбивають мікроби, що усуває запалення. Ефективна інгаляція в домашніх умовах. Дихайте парою відвареного в мундирах картоплі, содовим розчином або відваром лікарських трав. Гарячі ножні ванни теж допоможуть вилікувати ваше хворе горло.

«Чим лікувати горло в домашніх умовах» — це відео урок, який ви можете подивитися на нашому сайті в будь-який час доби. Лікуйтеся і будьте здорові!

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*