Якщо вас замучили болі в спині і важкість у всьому організмі, якщо ваші суглоби втратили колишню рухливість, а ви втратили гнучкість і пластичність, якщо ви хочете зняти напругу з м’язів, активізувати роботу всіх внутрішніх органів, а також відчути гармонію у всьому тілі , в такому випадку представляємо вашій увазі революційну систему під назвою джірокінезіс. Ця методика розроблена румунським танцюристом Джуліо Ховардом і перекладається як «рух по спіралі». Разом з інструктором з фітнесу Тетяною Рогатин ви ознайомитеся з основними вправами цієї інноваційної системи, яка дозволяє систематично і м’яко пропрацювати хребет, суглоби і м’язи.


Основа занять джірокінезісом


В основу системи входять вправи на опрацювання хребта через сім природних його рухів: вліво, вправо, назад, вперед, круговий рух і скручування вліво і вправо. Важливим моментом цієї методики є плавне перетікання одного руху на інше при відповідних мінливих режимах дихання, завдяки чому і відбувається стимуляція роботи внутрішніх органів.


Яка користь від занять


Джірокінезіс наповнює тіло енергією, дозволяє розкрити нові можливості людини, а також:  • зміцнює м’язи хребта;
  • гармонізує вагу і м’язову масу;
  • покращує нейромускульную стимуляцію;
  • знімає напругу;
  • розвиває почуття балансу в тілі;
  • оживляє природну енергію.


    Причинами всіх хвороб є застої, на які ми зазвичай не звертаємо уваги. Занять джірокінезісом дають вам прекрасну можливість протидіяти всім змінам людського організму з мінімальним дискомфортом. Так що, не втрачайте часу і приступайте до тренувань!

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*