Популярні в розважальних закладах танці Go-Go являють собою спортивне танцювальний напрямок. Свою популярність це танці придбали ще в 60-і роки, коли розкуті відвідувачі барів танцювали твіст прямо на столі. Зараз вони дуже популярні при створенні святкової атмосфери в нічних клубах, барах, дискотеках. Танець Гоу-Гоу — це запальний, імпровізаційний клубний танець, що дозволяє дівчатам впевнено рухатися в довільній формі під будь-яку музику, вносячи в нього свою родзинку, свій індивідуальний стиль. Але даний напрямок ставитися не тільки до розважальним програмам.

На сьогоднішній день багато сучасних клуби використовують дане танцювальний напрямок не тільки як розважальну програму, але дані заняття з високою енергією позитивно впливають на здоров’я, а саме: приходить в норму діяльність серцево-судинної системи, підвищують м’язову витривалість, збільшують гнучкість суглобів. Ви придбання позитивного настрою і тонусу, а також відбувається загальне зміцнення здоров’я. Оскільки ці танці включають в себе і аеробні навантаження, то це сприяє формуванню фігури, досягаючи бажаних обсягів і ваги. Також регулярні заняття цим динамічним спортом призводять до оптимальним співвідношенням між жирової і м’язової тканиною.

Ці танцювальні напрямки здатні надавати психологічну підтримку людям, які пережили нервовий стрес, позбавлення від комплексів, вихлюпування своїх негативних емоцій, а також принести радість не лише собі, а й оточуючим, придбати впевненість не тільки на танцювальному полі, а й у подальшому житті . Гоу Гоу — це не тільки енергійні рухи під музику, а й театралізовані вистави в яскравих костюмах на високих підборах.

Відео уроки «Гоу-гоу для початківців» доступні для онлайн перегляду всім бажаючим на нашому сайті.

Категорія:

Танці

Теги:

,

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*