Ось нарешті ви зробили собі гарний манікюр. Той час, протягом якого ваші гарні ноготочки будуть вас радувати, багато в чому залежить від здоров’я жінки, її способу життя, від рівня та професіоналізму майстра, який зробив нарощування, якості полімерів. Але проходить якихось пару тижнів, і ваші нігті виглядають не так красиво, як хотілося б, з’явилися якісь розшарування, що доставляє сильне незручність. Але ж так хотілося б, щоб нарощені нігті якомога довше радували свою власницю красивим, доглянутим виглядом.

І ось для того, щоб гроші не були витрачені даремно, а красиві гелеві нігті все ще продовжували вас радувати своїм гарним виглядом, необхідно нігті підтримувати в належному стані, а саме, вчасно робити корекцію. Корекція — це процедура, спрямована на прийняття відростила нігтя первісного вигляду, первісної форми. Час корекції триває від одного до декількох годин. Регулярна корекція нігтів дозволить не тільки вам, а й оточуючих вас людей завжди насолоджуватися красою ваших рук. Як правило, час між корекціями гелевих нігтів становить від двох тижнів і до двох місяців. Але цей час суто індивідуальне для кожної жінки.

Корекція нігтів проводиться точно так само, як це робилося при першому нарощуванні, тобто, дезінфікується шкіра рук, обезжиривается та смужка натурального нігтя, яка буде заповнена гелем. Дуже важливо, щоб при творі корекції всі порожнечі між відросло натуральним нігтем і гелевим були ретельно заповнені. Це робиться для запобігання розвитку інфекції. Правильна корекція гелевих нігтів абсолютно ніякої шкоди не завдає натуральним нігтям.

Пропонуємо вам переглянути відео урок «Корекція гелевих нігтів» на нашому освітньому порталі. Будьте прекрасні у всьому!

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*