Хто в дитинстві не мріяв мати ляльковий будиночок, в якому є спальня, ванна, кухня і навіть балкон. Там можна грати в свої улюблені ігри, а особливо з ляльками, імітуючи сім’ю. Як правило, такі іграшки найчастіше даруються дівчаткам. Адже саме дівчинці необхідно навчитися управляти домашнім господарством, наслідуючи мамі: готувати їжу своїм лялькам, мити посуд, витирати пил, накривати на стіл і багато, багато іншого.

У сучасному магазині дитячих іграшок вибір лялькових будиночків дуже великий — від найдешевших і до дуже дорогих. Але, як правило, дитині буде набагато цікавіше, якщо таку гарну іграшку зроблять самостійно люблячі мами чи тата своїми руками, проявивши особисту творчу фантазію, талант і винахід. На перший погляд вам може здатися, що зробити такий будиночок дуже складно. Але це не так. А ось задоволення і натхнення від отриманої роботи ви отримаєте набагато більше, ніж від покупного будиночка.

До процесу створення казкового будиночка можна підключити і малюка, і тоді, на його очах буде народжуватися цей будиночок з мініатюрними ліжечками, столиками, стільцями. Така спільна робота зблизить вас з дитиною, а що може бути важливіше цього. Мініатюрний будиночок може бути виконаний із пластмаси, дерева або картону. Звичайно, краще виготовити будиночок з картону або дерева, так як це екологічно чисті матеріали, що немало важливо для дітей. Тільки от паперові будиночки дуже крихкі, а на виготовлення дерев’яних йде багато часу. Але з чого робити таку іграшку, вирішувати тільки вам і вашій дитині. Перш ніж приступити до виготовлення іграшкового будиночка, визначтеся з його розмірами, матеріалами. Зробити це просто, заздалегідь знаючи, для кого він буде призначений.

Запрошуємо вас відвідати наш унікальний портал, де ви зможете ознайомитися з відео уроком «Ляльковий будиночок своїми руками».

Категорія:

Інше

Теги:

,

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*