А чи відомо вам, що тільки лише 10% людей на планеті мають блакитні очі, про які абсолютно справедливо проспівано велику кількість пісень, складено чимало віршів. Адже саме блакитні очі своєю красою здатні розбити чоловічі серця, саме вони звертають на себе не тільки чоловічу увагу, панночки з блакитними очима отримують на свою адресу щирі компліменти. Прийнято вважати, що дівчата з таким кольором очей волелюбні і цілеспрямовані, вони дуже люблять життя і вміють їй радіти і її цінувати.

Сіро-блакитні очі — очі хамелеони. Їм властиво змінюватися в залежності від часу доби, кольори одягу, погоди, кольори неба і навіть настрою. Однак навіть таким незвичайної краси очам потрібно правильний макіяж. Візажисти впевнені, що зробити мейк-ап для блакитних очей особливих труднощів не становить, і варіантів макіяжу для них існує безліч. Головне — знайти саме той, який зможе підкреслити вашу індивідуальність і неповторність, зможе підкреслити красу і чистоту очей, розкриє індивідуальність, а ось наявні недоліки вміло приховає.

Найголовніше при нанесенні мейк-апу — правильно визначитися з відтінками, які зможуть найбільш вигідно підкреслити красу і глибину ваших очей. Скориставшись порадами досвідчених візажистів, ви зможете визначити ступінь насиченості вашого природного кольору очей, щоб краще привернути до нього увагу. Адже в природі існують десятки тонів блакитного і сірого, і щоб правильно підібрати тіні, потрібно зрозуміти, який саме відтінок мають ваші очі. І зовсім неважливо, для якого кольору очей ви вибираєте макіяж, головне — правильно підібрати колір тіней. Підібраний колір повинен бути протилежний вашим власним кольором очей.

З відео майстер-класом «Макіяж для блакитних очей» ви зможете ознайомитися на нашому унікальному порталі.

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*