Ви є власницею незвичайного дару — у вас чарівні карі очі. І немає необхідності сперечатися, що карі очі найпривабливіші, найзагадковіші й темпераментні. Дівчата з карими очима навіть без макіяжу на тлі блакитнооких блондинок виглядають яскравіше і помітніше. Якщо для блондинок перед виходом на вулицю мейк-ап є обов’язковим, то для красунь з карими очима досить кілька штрихів, щоб світ опинився біля їхніх ніг. Володіючи насиченим кольором, вони буквально притягують до себе погляди оточуючих, і тому в дуже яскравому макіяжі вони особливо не потребують, хоча з його допомогою можна їх красу подвоїти.

При нанесенні макіяжу дівчатам потрібно бути особливо обережними та уважними, оскільки, маючи таку яскраву зовнішність, не можна надмірно захоплюватися декоративною косметикою. Це може призвести до вульгарності. При виборі квітів для нанесення мейк-апу потрібно особливу перевагу віддавати тим тіням, за допомогою яких ваші очі будуть сяяти, надаючи додатковий блиск і шарм.

Одними з найбільш популярних серед професійних візажистів є тіні, мають золотистий відтінок, за допомогою яких карі очі виглядають по-особливому. Золотисті тони в поєднанні з темною підводкою і тушшю створюють ще більш сильний контраст. Різкий і хороший контраст можна досягти за допомогою рожевого і сливового відтінків. А от за допомогою теплих відтінків ваші очі будуть випромінювати незвичайне тепло. Дуже важливо, щоб ваші тіні вдало гармоніювали з вашим одягом, кольором вашого волосся і шкіри. Але якщо ви не любите приглушені кольори, вам ідеально підійде фіолетовий колір. У будь-якому випадку, якщо ви опануєте правильною технікою нанесення макіяжу і підберете правильну палітру відтінків, які підійдуть тільки вам, вважайте, що ваш мейк-ап виконаний ідеально.

З відео уроком «Макіяж для карих очей», який допоможе вам виконати сяючий мейк-ап, ви можете ознайомитися на нашому порталі.

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*