Ах, ці красиві зелені очі! Всі камені світу не в силах з ними зрівнятися. Які тільки слова не вигадували поети і письменники, щоб повною мірою передати їх загадковість і чарівність. Вони називали їх колдовскими, підступними, таємничими, пристрасними. І як показує практика, дівчат з таким кольором очей дійсно рідко можна зустріти. У природі найчастіше зустрічаються комбіновані кольори: трав’янисто-зелений — колір весняної трави, темно-зелені очі нагадують недозрілий каштан, синьо-зелений — колір морської хвилі і дуже велика безліч інших відтінків. Незважаючи на те, що очі з таким кольором вже дуже гарні самі по собі, все одно треба особливо ретельно підходити до нанесення макіяжу для зеленооких дівчат.

При нанесенні мейк-апу все має бути продумано до дрібниць, при цьому підкреслюючи не тільки очі, але й доданню вашому образу дивовижну ніжність і жіночність. Щоб зробити ідеальний макіяж, який зможе підкреслити ваш таємничий і чарівний погляд, тіні повинні підбиратися особливо ретельно. Перш за все, вам дуже підійдуть різні відтінки коричневого кольору, темно-зеленого із золотистим або мідним відтінком. Для вечірнього мейк-апу краще використовувати сливові, металеві або темно-фіолетові кольори. Вони ідеально підкреслять чарівність ваших зелених очей.

Власницям зелених очей бажано не користуватися тінями, що мають відтінок синього і насиченого зеленого кольору. Це буде виглядати вкрай не цікаво. А от щоб ваші очі виглядали більш виразними, можна використовувати рідку підводку. Бажано користуватися тільки якісною декоративною косметикою, і щоб вона була водостійкою.

Більше інформації ви дізнаєтеся з відео уроку «Макіяж для зелених очей», який завжди можете знайти на нашому порталі. Будьте природними!

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*