Вміти нарощувати нігті — це, можна сказати, тільки половина досягнутого вами успіху. Крім цього, що дуже важливо для професіонала, потрібно вміти створювати унікальні малюнки на нігтях, які і стануть вашою візитною карткою майстра. Адже мрія кожного фахівця — бути затребуваним, високопрофесійним майстром. І хоча ви не художник, але вам так хочеться зробити гарний і незвичайний дизайн на нігтях клієнта, що це його порадує і підніме настрій.

В даний час художній розпис нігтів дуже популярна серед жінок будь-якого віку і користується великим попитом. Розпис ж нігтів китицями — це інше, окремий напрямок в області художнього манікюру. Виробляється вона спеціальними акриловими фарбами високої якості. Можна також лаком з додаванням різних декоративних елементів: стразів, блискіток, фольги. У всі часи жінки любили прикрашати себе, підкреслювати свою індивідуальність.

Малюнки на нігтях — це не тільки найпоширеніша, але і найбільш затребувана жінками технологія манікюрного дизайну. Завдяки розпису, ви маєте можливість зображати на нігтях будь-який малюнок: будь-то геометричний, абстрактний або флористика, яка залишається незмінною і актуальною довгі роки. Але для того, щоб це стало реальністю, ви повинні дуже добре володіти основами цього мистецтва, щоб створювати на нігтях маленькі шедеври. Безсумнівно, у новачка на створення якого-небудь малюнка йде багато часу, але з появою досвіду малюнки на нігтях виконуються досить швидко.

Вашій увазі пропонуємо відео урок «Малюнки на нігтях. Уроки малювання на нігтях », в якому розповідається про різні способи створення дизайну нігтів із застосуванням кистей. Цей урок ви знайдете на нашому сайті в зручний для вас час. Бажаємо успіхів!

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*