Сумка з грайливою бахромою і неповторним стилем — справжній тренд сезону. Але коштує така модна сумка досить-таки недешево. Кожен день з нею ходити не станеш, тому багато і відмовляють собі в задоволенні. Однак Ольга Волкова, фахівець з хендмейду, поділитися з вами своїми секретами, як, витративши всього нічого, можна зробити таку модну сумку самим, використовуючи шкіру або шкіряний замінник.


Що знадобиться?


Для пошиття цього стильного аксесуара, без якого не може обійтися жодна модниця, вам знадобиться:  • шкіра або кожзам:
  • підкладкова тканину;
  • ручка;
  • два кільця.


    Якщо у вас вдома є яке-небудь старе пальто або куртка, ви можете використовувати їх для пошиття, і тоді вам сумка обійдеться ще дешевше. Якщо ви вирішили придбати новий матюкала, в такому випадку купуйте шкіряний замінник яскравого золотистого кольору, який підійде і для весняного, і для літнього сезонів. Крім того, перевага такого кольору ще й у тому, що із зворотного боку він теж світлого відтінку. Це важливо тому, що при ходьбі зворотний бік буде на бахромі теж видно. Якщо ви купуєте чорну шкіру, то звертайте увагу на те, щоб її зворотна сторона теж була чорного кольору.


    Як шити?


    Пошиття сумки починаєте з вирізання двох прямокутників, розмір яких 35 на 45 сантиметрів, і трьох прямокутників розміром 15х35 см. Далі приступаємо до нарізування бахроми, зробити яку можна за допомогою ножиць. Звичайно, процес нарізування складний, тому що треба нарізати акуратно і рівно з шириною смужки 0,5 см. Подальший пошиття цього трендового аксесуара ви дізнаєтеся з відео уроку, який ви знайдете на нашому унікальному порталі. Будьте завжди модні!

Категорія:

Інше

Теги:

,

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*