Ви б хотіли знати, які модні зачіски визначили стилісти і модельєри в 2014 році. Вони пропонують докорінно змінити не тільки ваш гардероб, а й зачіски. А модними в цьому році будуть зачіски, що мають різну форму і різну довжину волосся. Крім того, в зачісці повинен бути присутнім і колірної дизайн, а саме: ефект вигорілого волосся, мелірування, колорування. Без уваги не залишилися і тону волосся. Модними будуть такі кольори, як карамель, фіолетовий колір, рудий, чорний, шоколадний. Належну увагу потрібно приділити і текстурі волосся, яка створюється за допомогою плойки, укладання феном, філіровкі.

Дівчата, які люблять проводити експерименти зі своєю зовнішністю, знають, що найкращий і найлегший спосіб щось змінити в своїй зачісці — просто підстригти чубчик. Вона здатна не тільки прикрасити володарку, а й внести в її образ новизну і навіть приховати недоліки на обличчі. Чубчик надовго не пропадає з моди і час від часу з’являється. А ось в 2014-2015 вона буде найбільш актуальною, але густий і довгою, нижче брів. За допомогою такої чубчика ваші очі стануть більш виразними і яскравими.

А ось коси і всілякі їх плетіння все ще залишаються на піку популярності, притому вже кілька сезонів поспіль. Це і французька коса, і голландська, і селянська навколо голови. Стилісти, вивчивши потреби і побажання сучасних дівчат, прийшли до рішення, що ідеально укладене волосся вимагають до себе увагу і додатковий час. Тому вирішили зупинитися на легкої недбалості в зачісці та максимальної природності. І тепер коси виглядають так, наче їх плели на швидку руку: вибиваються пасма, помірна розпатлана, вільне плетіння. Такі зачіски особливо підійдуть молодим панянкам. Крім того, в цьому сезоні дуже модні блискуче волосся, що говорять про їх здоров’я і доглянутості.

Відео урок «Модні зачіски 2014» ви можете побачити на нашому порталі. Будьте в тренді!

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*