Як же всі ми любимо ранньою весною насолодитися першими огірочками, помідорами, редискою, свіжої ароматної зеленню, втомившись за зиму від консервованих овочів. Природно, скажіть ви, що будь-які овочі і фрукти можна купити в магазині в будь-який час року. І з цим не посперечаєшся, як і не посперечаєшся з якістю і корисністю цих овочів, які залишають бажати кращого. Звичайно ж, якщо у вас немає дачі або присадибної ділянки, іншого виходу для вас немає. Але, якщо ж у вас хоч маленьких шматочок землі, на якому ви можете що-небудь виростити, вам справді пощастило! «Як же виростити ранні овочі та фрукти?», — Запитаєте ви. А тут вам на допомогу прийдуть парники.

Теплиці міцно увійшли в побут дачників і власників заміських будинків, і займають важливе місце в їх господарської діяльності. Між собою вони відрізняються один від одного за формою, фундаменту, каркасу, покриттю і так далі. У зв’язку з цим у них і різні технології складання. Ви, звичайно ж, можете скористатися послугами майстрів, які вмить зберуть вам городик під склом. Однак куди приємніше зробити це самостійно, при цьому заощадивши кошти. До того ж, якщо є чудова можливість в онлайн режимі поспостерігати за роботою фахівців, які проведуть монтаж арочної теплиці зі сталевих труб.

Дуги з’єднуються між собою за принципом «тата-мами» і закріплюються покрівельними саморізами. Потім слід приступити до складання торця. Торець складається з декількох частин: дві суцільнозварні боковини, поріжок і верхня дуга. Всі дані частині збираються за тим же принципом. Двері рекомендується навішувати в лежачому положенні, щоб залишився зазор між верхом і низом двері, так як у вертикальному положенні їх може перекосити. Кватирка також навішується в лежачому положенні. Оскільки конструкція є великою і важкою, її рекомендується встановлювати на фундамент, в даному випадку представлений брусової фундамент. Готове побудова покривається полікарботаном.

Як ви самі могли переконатися, в збірці теплиці немає нічого складного, і навіть новачок впоратися з цим завданням за пару годин. Тепер залишилася справа за малим: обладнати стелажі, заповнити їх родючою землею і висаджувати розсаду. Бажаємо вам багатих врожаїв!

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*