Безумовно, немає на землі людини, якій би зовсім не подобалась музика. Звуки, який видає музикант при дотику до клавіш якого-небудь грального інструменту або проводить по струнах, водить смичком, приводить нас в якийсь особливий стан, можна сказати, ейфоричний. І, безсумнівно, немає такої людини, яка хоч раз у житті не замислювався б про те, що йому теж хотілося б навчитися грати на якомусь музичному інструменті. Але є люди, які занадто пізно виявили в собі здатність і бажання навчитися музиці. Саме для таких людей ми і представляємо відео урок, який вам потрібно тільки дивитися і повторювати те, що відбувається на екрані. Ми віримо, що ви будете отримувати від занять хороші результати, а значить, відмінний настрій.

Отже, коль ви вирішили серйозно зайнятися музикою, вам доведеться познайомитися з різними нотними записами, навчитися читати ноти. І хоча нот всього лише сім, у порівнянні з буквами, на передбачувану легкість не сподівайтеся. Перш ніж навчитися читати ноти, необхідно вивчити їх назви: до, ре, мі, фа, соль, ля, сі. А вже потім можна і познайомитися з таким музичним терміном як нотний стан, який являє собою п’ять горизонтальних смужок, між якими записуються ноти. Тепер прийшов час познайомитися і з музичними ключами, яких всього лише два. Перший — скрипковий ключ, іншими словами, «ключ сіль» і басовий — «ключ фа». Ще не менш важливий момент — короткі і довгі ноти. Адже якщо натискати одночасно всі ноти, мелодії не вийде, так як в будь-якому творі якісь звуки звучать довго, а якісь швидко змінюють один одного. Як у розмові будь-якої людини присутні паузи, так і в музичних композиціях теж є паузи, які мають різну тривалість і по-різному зображуються.

Більш детальну інформацію ви дізнаєтеся з відео уроку «Ноти для початківців», який доступний для всіх бажаючих на нашому унікальному освітньому порталі. Бажаємо вам успіху і відмінних результатів!

Категорія:

Музика

Теги:

,

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*