Дорослі, так само як і діти, з трепетом чекають настання Нового року. За повір’ям, саме в новорічну ніч виконуються всі заповітні мрії. А для цього потрібно не так вже й багато: прикрасити головну винуватицю торжества іграшками, кулями, всякими милими дрібничками. Крім того, настав час подумати про святковому меню, прикрасі вашого житла. Адже займатися прикрасою власного будинку — дуже приємне заняття, в якому може брати участь вся сім’я з веселим проведенням часу. І головним атрибутом, звичайно, є ялинка, яку наряджають в кожному будинку, використовуючи різні прикраси.

Одним з найголовніших ялинкових прикрас є кулі. Куля — це найпоширеніша новорічна іграшка. Кулі можуть бути різного розміру, але однієї кольорової гами. А можуть бути різних розмірів, забарвлень і зробленими з абсолютно різних матеріалів: скло, пластик, кераміка, пінопласт. Можуть бути найпростішими, а можуть з додаванням різних елементів. А якщо старий потертий куля обернути красивою веселою тканиною, вийде новий незвичайний. До речі, тканина необов’язково повинна бути красивою і акуратно обгорнути навколо кулі. Дуже оригінально виглядатимуть кулі, обгорнуті тканиною зі старих мішків, сторінками старих книг або нотного зошита, газетою.

А ось кулі з пінопласту будуть незвично виглядати, якщо їх прикрасити намистинками, блискітками, паперовими квітками, гудзиками. А як красиво і оригінально виглядають прозорі кулі, чим-небудь наповнені. Їх можна наповнювати і ялинковими гілочками, і блискітками, різнобарвним пісочком з черепашками, цукром, дрібними солодощами, кольоровим папером, намистом. Саме ті іграшки, які виготовлені своїми руками, довгі роки будуть зберігатися у вашій родині, нагадуючи про тих самих хвилини, проведені разом з дітьми за створенням цих виробів.

З відео уроком «Новорічні іграшки своїми руками» ви можете ознайомитися на нашому сайті в будь-який час доби. Веселих вам свят!

Категорія:

Інше

Теги:

,

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*