Орігамі в перекладі з японської означає «складена папір». Іншими словами — складання всіляких фігурок з паперу. Вважається, що мистецтво орігамі з’явилося відразу після появи в Японії паперу. Саме японці стали використовувати папір при виготовленні декоративних прикрас. Тривалий час ознакою хорошого тону у вищих верствах населення вважалося володіння мистецтвом складання з паперу. А ось простим людям це було недоступно. Також цей цінний матеріал використовували при проведенні різних церковних церемоній. Стіни храмів прикрашалися папером, на якій були зображені боги з їх заповідями. Своїх численних шанувальників орігамі набуло після закінчення Другої світової війни. Цей вид мистецтва був далеко поширений за територію Сходу, а потім потрапив до Америки і Європи. В даний час орігамі набуло міжнародну популярність.

Доступність і простота обробки паперу приваблюють не лише дорослих, а й дітей, так як вона легко згинається, складається, ріжеться, склеюється. У дітей, працюючи з папером, удосконалюється дрібна моторика рук. Бажаючи отримати позитивний результат, погляд дитини зосереджується на процесі виготовлення, що сприяє концентрації уваги. У процесі занять орігамі діти знайомляться з основними геометричними поняттями. У дорослих людей слово орігамі асоціюється з популярними колись корабликами, Тюльпанчики, літачками.

Який же унікальний і оригінальний виходить зроблений своїми руками подарунок у техніці орігамі. Головне, це не просто річ, куплена в найближчому магазині, а робилася вона спеціально, на яку було витрачено жоден годину часу. А як оригінально виглядає подарунок, складений з грошей у вигляді зайця чи бика. Такого подарунка вже точно не купиш у жодному магазині.

Відео урок «Орігамі з паперу» доступний до онлайн перегляду на нашому сайті в будь-який час доби.

Категорія:

Інше

Теги:

,

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*