Коси — найбільш класичний спосіб укладання волосся, який також можна назвати і найактуальнішим і модним на сьогоднішній день, оскільки це досить практично і дуже красиво. Заплетені на різний манер коси відмінно вписуються в будь-який образ: від стильного — до весільного. Вони просто чудові: як туго закручені, так і хулигански розпатлані, як на довгих, так і на короткому волоссі. Зачіска, що поєднує в собі плетіння «риб’ячий хвіст» з косою-ланцюжком, — це зачіска, розрахована на довге волосся з плетінням. Таке плетіння засноване на техніці коси «риб’ячий хвіст» і характеризується на тому, що пасма, які ви вплітаються в косу, значно тонше звичайного трехпрядевого плетіння. Коса виходить довшим, ніж зазвичай, а от за формою вона буде такою ж плоскою, як і «риб’ячий хвіст». Ця зачіска може служити як вечірньої зачіскою, так і на довге волосся на кожен день.

У запропонованому вашій увазі відео ведуча Катерина покаже нове плетіння, яке являє собою якесь поєднання коси-ланцюжки з чотирьох пасм і однієї стрічки і «риб’ячого хвоста». Для такого плетіння вам знадобиться одна стрічка і два затиску. Навколо одного з затискачів ви намотуєте стрічку, щоб потім його закріпити на початку плетіння. Цю косу разом з ведучою ви будете плести прямо посередині голови, починаючи з тонкою пасма. У техніці плетіння є невеликий секрет, яким провідна охоче з вами поділитися. Як бачите, ця зачіска робиться дуже швидко і просто, але виглядає досить красиво і нарядно.

Якщо вас зацікавила запропонована зачіска, в такому випадку пропонуємо вам подивитися відеоурок «Плетіння кіс» на нашому сайті. Будьте чудові!

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*