Наближається Новий рік, а це означає, настає час новорічних свят, час казок, чарівництва. У міру їх наближення, вас наповнює почуття хвилювання, ви починаєте панікувати, підбирати подарунки, готуючись до новорічних урочистостей. Адже дуже хочеться все зробити так, щоб ваше житло наповнилося святковим настроєм і тривало протягом не тільки новорічних, але і різдвяних свят. І святково оформити потрібно не тільки ялинку, але і будинок, в якому ви живете.

Для початку визначіться, в якій з кімнат ви будете встановлювати ялинку, в якій кімнаті встановіть святковий новорічний стіл. Як правило, для таких заходів береться кімната з більшою площею. Там буде стояти прибрана ошатна ялинка, розмістяться ваші гості за святковим столом і ще залишиться місце для проведення ігор і танців.

Наступаючий 2015 буде роком Кози. А цей символ воліє елегантні, витончені, витончені речі. При оформленні кімнати застосовуйте не тільки яскраві, помітні кольори, але і повинен обов’язково бути присутнім синій і зелений колір. А ось гірлянди потрібно використовувати сріблястого і золотого відтінків. Безсумнівно, новорічне свято без лісової красуні навіть складно уявити. І перш за все, її прикрашають традиційними ялинковими іграшками. Але без символу наступаючого року, іграшки у вигляді кози, дзвіночків, і іграшок, виготовлених з дерева, зелена красуня залишатися не повинна. Дуже оригінально виглядатимуть іграшки, виготовлені своїми руками. Це робить інтер’єр вашого будинку по-справжньому домашнім і затишним. Ви можете прикрасити свій будинок в однаковій кольоровій гамі, а можете кожну кімнату прикрасити по-різному.

З відео уроком «Прикрашаємо будинок на Новий 2015» ви можете ознайомитися, зайшовши на наш портал в будь-який час доби. Бажаємо провести свята красиво і весело!

Категорія:

Інше

Теги:

,

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*