Якщо вам хоч коли-небудь доводилося бачити вироби, зроблені з бісеру, то, напевно, ви просто не могли відірвати погляд від такої розкоші та краси. Інший раз насилу можна повірити в те, що ці дивовижні прикраси, розкішні картини, вишиті ікони — справа рук не талановитих художників, які користуються фарбами, а творіння рук умілих майстринь, які вміють працювати з бісером. Кожна намистинка, кожна бісеринка вносить в загальний фон свою унікальність, свою палітру, тільки їй властиву, тим самим створюючи чарівні шедеври. Ось чому все більша кількість жінок, і не тільки, прагнуть опанувати тонкощами цього дивного мистецтва, і тому попит на такі унікальні та ексклюзивні вироби стрімко зростає.

Останнім часом заняття бісером набуло великої популярності. Різноманіття забарвлень, форм і матеріалів, з якого бісер виготовлений, надають масу ідей для творчості. Мистецтво бісероплетіння складається з цілого ряду всіляких технік виконання. Однією з найцікавіших і найунікальніших є техніка під назвою «Хутро». Вироби, виконані в такій техніці, настільки красиві, що їх важко сплутати з іншими. Особливістю плетіння даної техніки полягає в тому, що спочатку плететься основа, іншими словами — сітка, а потім на цю основу нарощується «хутро» з бісеру, каменів. Сітка може бути щільною, ажурною або монастирської. Бісерний хутро можна ще назвати і бісерним мохом. Відмінності лише в тому, що хутро виготовляють з довгих підвісок, а мох з коротких.

У наданому вашій увазі відео майстер-клас ведуча Наталія Кузьма поділиться секретами плетіння дуже красивого і унікального кольє «Перлинка» у техніці плетіння «Хутро».

Детальну схему плетіння цього оригінального прикраси ви дізнаєтеся з відео майстер-класу «Прикраси з бісеру», яке знайдете на нашому порталі. Бажаємо успіхів!

Категорія:

Інше

Теги:

,

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*