На сьогоднішній день просто неможливо уявити собі кухню без одного з найцінніших овочів — картоплі. Недарма існує повір’я, що якщо є картопля в будинку — голодним ніхто не буде, так як цей овоч універсальний. З нього стільки можна приготувати страв, що не перелічити. Картопля стала улюбленою стравою багатьох слов’янських народів. Адже зовсім не даремно картопля називають другим хлібом. Важко повірити, що колись цього овоча зовсім не було в нашому раціоні. Страви з картоплі відомі нам не так вже й давно, він пройшов складний шлях, поки зайняв гідне місце на нашому столі. І тепер цей продукт настільки зайняв почесне місце в раціоні харчування сучасної людини, що жодна господиня просто не мислить собі приготування щоденної їжі без цього овоча.

Страви з картоплі завжди були і залишаються на будь-якому столі, будь-то святковий або буденний. Вона ніколи і нікому не набридає, а тільки навпаки. Ніхто не замислювався над тим, що з цього такого невибагливого коренеплоду можна приготувати абсолютно все. Її використовують в перших стравах як гарнір, як самостійну страву, її смажать, парять, тушкують, запікають. Вона чудово поєднується з багатьма продуктами тваринного і рослинного походження. До складу багатьох салатів входить картопля.

В даний час рецептів приготування картоплі настільки багато, що пишуться цілі книги, в яких зібрані рецепти його використання. Вони допоможуть урізноманітнити ваше меню. Незважаючи на те, що картопля при приготуванні страв невибагливий, існують деякі його основні якісні показники, а саме — ступінь вмісту крохмалю. Чим більше вмісту крохмалю, тим смачніше і розсипчасті він. Тому не слід його замочувати надовго у воді перед приготуванням, інакше він твердне.

Представляємо вашій увазі відео урок «Рецепт картоплі в духовці», який ви знайдете на нашому сайті. Смачного!

Категорія:

Кулінарія

Теги:

,

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*