Бісер — це не просто круглі різнокольорові скельця, бісер відкриває перед нами барвистий і різноманітний світ прикрас. Споконвіку бісероплетіння було одним з найбільш захоплюючих занять. Зараз же завдяки різноманітності форм, кольорів, розмірів бісеру, який вільно можна купити в магазині або замовити в інтернеті, перед жінками відкриває безліч виробів, які можна зробити з бісеру. І це не тільки кольє, намиста, сережки, браслети, брошки, за допомогою бісеру можна зробити різні фігурки тварин, квіти, бісером можна вишивати одяг, картини і навіть ікони. Як бачите, якщо є бажання, то з бісеру можна зробити все, що ваша душа забажає. Однак щоб оволодіти цим мистецтвом, одного бажання не достатньо, необхідно ще довго і наполегливо працювати. Крім того, бісер не терпить неакуратності, недбалості і суєти, оскільки якщо навіть одна бісеринка буде не своєму місці, ви зіпсуєте весь виріб. Виготовлення деяких виробів може зайняти у вас не один день, а може бути і місяць. Але це того варто, вже повірте! До того ж ви не зможете відразу приступити до реалізації свого бажання, вам необхідно буде освоїти прийоми і техніки бісероплетіння, навчитися читати схеми. І тільки тоді ви зможете створювати оригінальні прикраси, які стануть витонченим доповненням до вашого образу або ж послужать відмінним подарунком для ваших близьких і друзів.

Ми пропонуємо вашій увазі серію відео від Катерини Костинський, завдяки яким ви зможете в зручній формі навчитися виконувати такі схеми, як чотиригранний і спіральний шнур, зірка з бісеру та стеклярусу, кучерявий і колючий хутро, цегляна і мозаїчне плетіння, чотиригранний і кручений шнур ндебеле, монастирське плетіння. Уважно слідуючи послідовності плетіння, ви зможете самостійно виконувати різні прикраси своїми руками.

Онлайн відео «Схеми бісероплетіння» ви можете подивитися на нашому унікальному освітньому порталі. Бажаємо вам успіхів і прекрасних результатів!

Категорія:

Інше

Теги:

,

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*