Танець живота — один з найдавніших танців у сучасній хореографії, але при цьому не втратив своєї актуальності і популярності. Досі тривають суперечки авторитетних дослідників культури танцю з питання, в якій країні саме і коли вперше був виконаний цей танець. У дуже далекому минулому беллиданс на сході використовувався при підготовці жіночих органів до легких пологів, так як заняття східними танцями дуже сприятливо впливають на органи малого тазу жінки, а саме, посилюють кровообіг, додатково постачають їх киснем. Bellydanc допомагає жінці пізнати її власні таємниці жіночності, запалити свій особистий вогонь зсередини, а також зміцнити здоров’я, стати красивою і вільною, і, головне, впевненою в собі.

Танець живота — це не тільки танець жінок, оскільки його танцюють і чоловіки ще з часів Османської імперії. До цього дня в Єгипті та Туреччині продовжують функціонувати чоловічі фольклорні стилі. Заняття східними танцями надають сучасній жінці стати володаркою тонкої осикою талії, мати пружні сідниці, підтягнутий живіт, граціозну ходу.

Розминка, яка повинна обов’язково бути присутнім перед початком танцю, є також і свого роду гімнастикою, завдяки якій посилюється кровообіг в області малого тазу, де найчастіше у жінок спостерігаються застійні явища. Крім того, в процесі занять підвищується загальний тонус, а м’язи спини та попереку повертають собі колишню еластичність.

Запрошуємо вам відвідати наш унікальний освітній портал, де ви можете подивитися відеоурок «Східні танці». Танцюйте на здоров’я!

Категорія:

Танці

Теги:

,

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*