Якщо ви віддаєте перевагу дабстеп музиці, і вас заводять її цікаві ритмічні малюнки і специфічне звучання, що виникає за рахунок величезної кількості вібруючих низькочастотних басів, то ви обов’язково захочете навчитися танцювати під ці ритми. У такому випадку представляє вашій увазі навчальне відео від Володимира Шереметьєва, танцюриста з чотирнадцятирічним стажем. Завдяки його урокам, у вас з’явиться можливість не тільки освоїти основні елементи Dubstep Digital Dance або, як його називають, 3D, але і розучити кілька танцювальних зв’язок, які ви можете продемонструвати в клубі і стати зіркою танцполу.


Як виник Dubstep Digital Dance?


Сучасна електронна музика Dubstep, що характеризується високим темпом і непередбачуваністю, спонукала створити нове танцювальне напрям. Вперше це танець з’явився на світ на початку XXI століття у Великобританії. Своїм народженням він зобов’язаний вуличного танцю електрик-бугі, який виник з попінг, вейвінг і ликвида.


Техніка танцю


Народжений з електрик-бугі, 3D взяв у цього стилю всю технічну базу, доповнивши її новими елементами як elbows, hands, tetris. Цей модний сучасний танець містить в собі рухи руками і корпусом, переміщення і ковзання по підлозі, як у Майкла Джексона, техніку робота і створення електронно-механічних ілюзій допомогою свого тіла. У дабстеп діджитал денс чергуються короткі і довгі руху, раптові уповільнення, зупинки і прискорення. Танцюрист повинен точно відчувати ритм і енергетику, використовуючи різноманітні хвилі і розвороти, складні різкі і плавні рухи рук.

Цей стиль постійно розвивається, і кожен з нас може внести щось нове у формування Dubstep, імпровізуючи і запозичуючи руху з інших танцювальних напрямків. Так що, не стійте на місці, танцюйте і отримуйте задоволення від прекрасної музики і захоплюючого танцю!

Категорія:

Танці

Теги:

,

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*