Ми із задоволенням представляємо вашій увазі дуже цікаве відео, в якому майстер техніки «point-to-point» розповість про секрети і основах техніки розпису, а також допоможе визначитися — цікавий вам цей вид творчості чи ні.


Історія виникнення


Техніка точкової розпису відома з дуже давніх часів. Можливо, першими точкову розпис придумали австралійські аборигени. Але техніка характерна і для Індії, і для Персії. Адже зображення людей в одязі, прикрашеному таким візерунком можна побачити в скульптурах, фресках, рельєфах.


Область застосування


Назва «точкова розпис» говорить сама за себе, так як малюнки складаються з точок. Робити розпис можна на чому завгодно:  • на склі;
  • на шкірі;
  • на дереві;
  • на металі.


    А як красиво і оригінально виглядають розписані браслети, шкатулки, посуд, фужери для весіль і безліч інших аксесуарів. Техніка точкового розпису дозволяє перетворити простий, здавалося б, предмет на справжній витвір мистецтва. Заняття цією технікою підходить тільки для посидючих натур, адже робота ця некваплива і монотонна.


    Секрети виконання


    В оформленні важливо дотримуватися відповідність квітів, щоб вони виглядали гармонійно: десь використовуються теплі тони, а десь холодні. Можна вносити трохи інших кольорів для додання контрасту або робити монохромний малюнок. Тюбики з фарбами для точкового розпису мають подовжені носики різних розмірів, тому що саме з їх допомогою і наносяться точки. Почати слід з нанесення основних лінії, продумування кольорової гами, напрямки точок та їх розміри, оскільки в першу чергу для точкового розпису має значення розмір точок, відстань між ними і колірні поєднання. Більше нюансів ви дізнаєтеся, подивившись відео-майстер, який знайдете на нашому порталі. Бажаємо успіхів у ваших починаннях!

Категорія:

Інше

Теги:

,

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*