Джиу-джитсу — це бойове єдиноборство, що зародився в Японії. Його історія налічує вже не одну сотню років і відноситься до найбільш стародавнім видам японської боротьби. У минулому головною метою боротьби було ефективне вбивство ворога, в даний час основним завданням сучасного джиу-джитсу стала самозахист. У вас з’явилося бажання виховати в собі характер, знати ефективні прийоми для застосування їх на вулиці, виступати на змаганнях і виходити переможцем, отримувати звання і пояса — тоді вам пряма дорога в зал єдиноборств з джиу-джитсу.

Мистецтво цієї боротьби грунтується на тому, де людина зі слабо розвинутим статурою може успішно себе захистити від більш міцного супротивника. При цьому допускається використання больових прийомів, удушення, впливу на больові точки, заломи, кидки. Основним принципом цієї боротьби є те, що на початку дій тут не пручаються, а поступаються натиску противника, намагаючись направити його дії в потрібне русло до тих пір, поки він не опиниться в пастці, і тільки лише потім своїми вмілими діями звернути силу і дії противника проти нього самого.

Як і будь виді спорту, джиу-джитсу також ділиться на систему поясів, що є умовним показником рівня і відносини до майстерності. Система цього єдиноборства за багато років залишилася незмінною і до теперішнього часу є за вимогами такий же суворою. Пояс відображає не тільки ступінь досягнення певного рівня людини, але і рівень методики, яку він проходить. Чорний пояс отримує людина, яка досягла відповідних результатів, але продовжує наполегливо тренуватися.

Цей вид спорту покликаний формувати стійкий характер, вдосконалювати найкращі людські якості, зокрема, справжніх чоловіків.

Дивіться відео «Уроки джиу-джитсу», як завжди, на нашому унікальному освітньому каналі.

Категорія:

Спорт

Теги:

,

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*