Ви з дитинства були переконані в тому, що вміти малювати — це великий і рідкісний дар, і дається він не кожному, тому ви не впевнені в собі, часто долаючи не тільки страх, але найпростішу лінь. Мріяли навчитися малювати, але ваша мрія так і залишилася десь у дитинстві, і ви просто змирилися з тим, якщо не навчилися малювати, то й не треба. І якщо у вас все ж з’явилося бажання навчитися малювати, і ви вже готові цим займатися, рекомендуємо вам відео урок, в якому художник Любов Дикер доступно і детально пояснить необхідні основи малювання. В результаті ви відкриєте для себе багато нового, знайдете упевненість у поводженні з фарбами, пензлями, полотном, розширите свій художній і культурний кругозір. І навіть якщо у вас за плечима немає художньої освіти або будь-якого досвіду, ви за короткий проміжок часу позбудетеся від почуття переконаності в своєму невмінні малювати. І те, що вам раннє здавалося майже неможливим, стане легким і звичним.

Отже, художник пропонує вам намалювати три чайні троянди. На початку роботи необхідно покрити полотно кремовим кольором, який виходить в результаті змішування білою, червоною і жовтою фарб. При цьому червону і жовту беріть в дуже маленьких пропорціях. По низу полотна робите блакитний відтінок, змішуючи синій ультрамарин з білим кольором фарби. Фарбу наносите дуже тонким шаром, щоб наступний шар фарби не ковзав по попередньому. Після висихання фарби приступаємо до малювання троянд.

Наступні етапи писання троянд маслом ви дізнаєтеся з онлайн відео «Уроки малювання», яке ви можете подивитися, відвідавши на унікальний портал. Вірте в себе, і у вас все вийде!

Категорія:

Інше

Теги:

,

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*