Танго — унікальна можливість зіткнення душі партнера. Протягом одного цього танцю можна пережити разом з ним радість, пристрасть, біль, тугу, щастя. Танцюючи танець, ви проживаєте з партнером маленьке життя, в якій можна не боятися бути справжнім, оскільки тут не існує навколо нікого і нічого, крім музики і танцю сильного чоловіка та справжньої жінки.

У танго танцююча пара виконує всі рухи, фігури, не пориваючи обіймів, що робить для кожного з партнерів дуже складну імпровізацію. Руки, погляди, кожне виконувався рух — все це можна назвати трихвилинним романом, що спалахнув між чоловіком і жінкою, які, можливо, до початку виконання цього танцю навіть не були знайомі. Танцюють танго успішні та впевнені у собі люди, так як, виконуючи саме цей танець, вони повною мірою можуть вільно насолодитися тією внутрішньою енергією, якої нагодований цей танець.

Танго — танець, що включає в себе всі почуття, властиві тільки двом закоханим один в одного людям: ніжність і пристрасть, радість і смуток, зухвалість і благородство. Танець, в якому партнер пристрасний, рішучий і турботливий, на що жінка відповідає ніжністю граціозністю, гордістю.

Історія танцю задоволена таки непроста. Цей танець був заборонений в Європі, Росії і навіть у себе на батьківщині, в Аргентині. Але ось заборонити танцювати цей запальний танець не вдалося нікому, так як він увібрав в себе багато танцювальні напрямки, а саме: німецька вальс, іспанське фламенко, танці індіанців та інші. Цей танець виконують на танцювальних вечірках, на сцені, проводяться фестивалі і навіть чемпіонати світу. Зачаровує музика підкорює слухача чітким ритмом, вродою мелодії.

Навчитися танцювати ви зможете, подивившись відео «Уроки танго для початківців» на нашому сайті.

Категорія:

Танці

Теги:

,

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*