Як ви вважаєте, ми б змогли жити без цифр і рахунки? Адже практично все наше життя переплетена з цифрами. Батьки теж намагаються починати навчання свого малюка якомога раніше: вчать його абетці, розпізнаванню кольорів, фігур, рахунку, іноземним мовам, розвиваючи дитини у всіх напрямках. Але не варто квапити події, а важливо правильно і послідовно сформувати у малюка навички і уявлення про числах, фігурах. З першого свого дня народження дитина активно росте і розвивається, і кожен наступив день приносить йому щось нове, цікаве. Головне — вміти правильно піднести йому це нове. Особливо у віці 2-3 років у дитини тяга до пізнання неймовірно величезна, і він, як губка, вбирає в себе всю нову інформацію.

В даний час існує багато різних методик навчання малюків, але найкращий процес навчання — гра, всілякі веселі пізнавальні пісеньки, де він під веселу музику і в невимушеній ігровій формі зможе вчитися рахувати. І хоча, на перший погляд, здається, що в рахунку немає нічого складного, діти легко засвоюють тільки ті речі, які їм сподобалися, які змогли їх зацікавити. Тому ви не просто розповідайте малюкові про цифри, а спробуйте довести дитині, що пізнати цифри — це цікаво.

Цифри можна вирізати з яскравого паперу, співати про них пісеньки, порахувати з дитиною пальчики на його ручках, гуляючи в парку, вважати дерева та багато іншого. Особливо допомагають у рахунку навчальні, пізнавальні та захоплюючі мультиплікаційні фільми, де герої фільму допомагають дитині зануритися в світ чисел, пізнати цифри і навчитися їх не тільки рахувати, а й писати вивчені цифри. Одним словом, чим винахідливішими і цікавіше ви підійдете до освоєння рахунку, тим кращих результатів ви доб’єтеся.

Подивитися відео урок «Вчимося рахувати до 10 відео» ви можете, відвідавши наш унікальний освітній портал. Бажаємо успіхів!

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*