Лірична пісня під хороший акомпанемент на гітарі нікого не залишить байдужим. Після цього у багатьох виникає бажання навчитися грати на гітарі. І тому є просте пояснення, адже гітара — самий популярний і універсальний музичний інструмент, адже можливості гітари безмежні. До того ж, людина, що має грати на гітарі, завжди був і залишається в центрі уваги!

Багато хто думає, що навчитися грати на цьому інструменті буде вкрай складно. Однак вони помиляються. Насамперед, ви повинні чітко знати, для чого вам це потрібно. Якщо ви вирішили навчитися грати для себе, щоб провести вечір або розвеселити друзів на вечірники, в такому випадку процес навчання не займе у вас багато часу. Вам навіть не доведеться розбиратися з нудною теорією, а відразу приступити до практики, вивчивши пару-трійку простих акордів. Але якщо ви вирішили зайнятися цим на професійному рівні, в такому випадку, вам необхідно поставитися до процесу навчання серйозно і почати з самих азів.

Гітара — це унікальний інструмент, який включає в себе цілий оркестр. Цей інструмент прийшов до нас з глибокої давнини, його прототипом була лютня. Ніхто не знає, коли до неї додалася шоста струна. І ось в такому вигляді гітара дійшла до наших днів. Шестиструнної (класичної) вважається іспанська гітара, у російської або циганської гітари — сім струн. Однак у нас широку популярність завоювала саме класична гітара.

Завдяки запропонованим вашій увазі відеоуроку, у вас з’явитися можливість, навіть не виходячи з дому, навчитися грати на гітарі. Ви ознайомитеся з пристроєм інструменту, дізнаєтеся, як правильно сидіти під час гри, яким має бути положення рук. Крім того, ви навчитеся самостійно налаштовувати інструмент, а також освоїте наступні техніки гри: перебори, щипки, бій.

Пропонуємо вам без зволікань приступити до навчання разом з «відеоуроки гри на гітарі», розміщеними на нашому сайті. І ви самі зможете переконатися, що грати на гітарі — круто!

Категорія:

Музика

Теги:

,

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*