Останнім часом про вишитих виробах досить часто можна почути тільки позитивні відгуки. І хоча про цю техніку стало відомо не так давно, вона встигла завоювати любов і захоплення серед рукодільниць. За часів правління королеви Вікторії в 1700 році вишивка стрічками застосовувалася для прикраси розкішних суконь. Воно й зрозуміло. Ви, напевно, чули про переваги вишивки стрічками перед іншими техніками, хоча вишивка стрічками особливо не відрізняється від техніки інших напрямів вишивки. Єдина відмінність — замість звичної нитки використовується стрічка.

Найдоступнішим матеріалів є атласні стрічки. Стрічки з натурального шовку мають трохи іншу фактуру, вони м’які, хвилясті. Квіти, вишиті натуральними шовковими нитками, незвичайно красиві, і виглядають, як живі. Крім цих стрічок, у вишивці можна також застосовувати й інші: стрічки з органзи, жатого шовку і навіть декоративні шнури. Вибір повинен робитися з урахуванням товщини тканини, на якій ви будете вишивати. Вишивати стрічками можна по будь, наявної у вас тканини. Роботи, вишиті стрічками, виглядають надзвичайно красиво і об’ємно, своїм шармом, красою, витонченістю, чарівністю нікого не залишають байдужими. Будь-яку річ в будинку, будь то покривало або подушки, скатертини або серветки можна прикрасити за допомогою вишивки стрічками. А яким ошатним можна зробити сукню, виш його шовковими нитками.

Тільки завдяки вишивці будь-який виріб буде виглядати по-святковому ошатно, неповторно, а в будинку з’являться нові вишукані речі. А які оригінальні і красиві картини, листівки, панно можна створити за допомогою вишивки стрічками. Трохи терпіння і фантазії, і ваші шовкові стрічки перетворяться на розкішні і найніжніші троянди, фіалки, нарциси.

Освоїти цю техніку ви зможете, подивившись відео урок «Вишивка атласними стрічками», який знайдете на нашому сайті.

Категорія:

Інше

Теги:

,

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*