При поїздках на автомобілях взимку дуже часто доводиться стикатися з тим, що ваш автомобіль заносить, буксують колеса. Часом трапляється й таке, особливо з недосвідченими водіями, коли їх розгортає на рівному місці. Водії докладають чимало зусиль, щоб уникнути цього в населеному пункті, щоб не створити аварійну ситуацію або не опинитися на узбіччі. Але буває, коли опинившись на величезній рівній поверхні, хочеться самому спробувати увійти, а потім вийти із замету. Деякі водії роблять це, щоб отримати спортивне задоволення, інші хочуть дізнатися, як буде вести себе його машина в заметі, щоб при нагоді навчитися виходити з нього.

На передньому приводі набагато складніше входити в занесення, ніж на задньому. Якщо авто при передньому приводі пустити в занос, будуть ковзати всі чотири колеса, тому контролювати і управляти складно. А ось виходити із заносу — набагато простіше, тому він і вважається найбільш безпечним. Якщо ви все ж вирішили подріфтовать, вибирайте для цього будь-яку велику засніжену і рівну площадку, щоб не було на ній інших автомобілів. Влітку це можна робити тільки в дощову погоду, на сухому асфальті і із звичайною гумою ніякого заносу не вийде. Також пробуйте змінювати кут повороту керма, щоб бачити, як на це реагує ваша машина.

Якщо з вами все ж стався цей інцидент, необхідно здійснити два основних дії: повернути кермо в бік заносу і якомога більше додати газу. Щоб після стабілізації, коли закінчиться ковзання задніх коліс, вас не почало заносити в інший бік, поставте прямо кермо, злегка відпустіть педаль газу, але не відпускайте її повністю. Для безпеки після кожного замету озирайтеся по сторонах, щоб можна було фіксувати всі зміни, що відбуваються на дорозі.

Дивіться відео урок «Як дріфтовать на передньому приводі» на нашому каналі в будь-який час, коли забажаєте.

Категорія:

Інше

Теги:

,

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*