Ви, звичайно, не станете сперечатися, що зав’язування шнурків для чотирирічної дитини буде одній з найважчих завдань. Чого не скажеш про дорослих, для яких це саме нудне і одноманітне заняття. Більшість з нас, якщо не щодня, то досить часто стикається з зав’язуванням шнурків на черевиках, черевиках. Ці премудрості ви освоюєте в дитинстві і користуєтеся ними протягом всього свого життя. І хоча зараз придумали всілякі взуттєві липучки, ви все ще продовжуєте користуватися старими добрими шнурками, так як шнурки у всі часи просто незамінні. Наприклад, порвалися шнурки, купив собі нові і продовжуй носити далі свої улюблені розтоптані туфлі.

А могли б ви собі уявити, що зав’язування шнурків може для вас стати справжнісіньким творчим заняттям. Це не просто просмикувати шнурки хрест на хрест в туфлях або спортивного взуття, а з їх допомогою створювати справжні візерунки і дивовижні плетіння як з одного шнурка, так з декількох, причому, різних кольорів, різної текстури. Вміти оригінально зав’язувати шнурки — єдиний вид макраме, з яким при бажанні може впоратися чоловік. Звичайно, з двома-трьома способами зав’язування шнурків ви знайомі. Але мало хто може собі уявити, що їх існує величезна кількість.

Ми пропонуємо вашій увазі відео урок, в якому ведучий поділитися з вами оригінальними способами зав’язування шнурків. На перший погляд може здатися, що вам буде складно розібратися. Але якщо ви зрозумієте, що до чого, ви з цим справитеся. І тоді не тільки будете носити взуття з комфортом, але це додасть вашим звичайним кроссовкам якусь оригінальність і унікальність. Крім того, ваші друзі і знайомі теж захочуть навчитися цьому ремесло, так як виглядати модно і красиво нікому не заборониш.

Дивіться відео урок «Як красиво зав’язати шнурки. Способи шнурівки »на нашому сайті. Будьте модними, сучасними та індивідуальними!

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*