Дуже багато хто думає, що якщо людина не володіє особливим талантом, то навчитися малювати просто неможливо. Але це зовсім не так. Щоб навчитися малювати, необхідно сильно цього захотіти. Це може освоїти кожен бажаючий, навіть самий безталанний, тільки необхідно в процесі навчання докласти певних зусиль і проявити завзятість.

Всі люди в якійсь мірі талановиті від природи, і якщо почати малювати з дитинства, то свої здібності можна розвинути сповна. Як правило, велике бажання малювати виникає у тих людей, у яких закладено талант художника, так як талановитій людині буде потрібно набагато менше прикладати зусиль для оволодіння потрібним ремеслом. На початковому етапі цьому мистецтву навчаються всі художники. Як і в будь-якому іншому починанні, при навчанні малювання необхідна постійна тренування.

Звичайно, намалювати який-небудь малюнок аквареллю, зможе тільки художник, що володіє талантом і величезним досвідом. А ось намалювати улюблену кішку, собаку чи якогось іншого домашнього улюбленця, під силу кожному. Багато любителів собак мріють намалювати свого друга. Але зобразити цих тварин не так вже й просто. Незважаючи на те, що собаки, залежно від породи, сильно відрізняються один від одного, при їх малюванні все ж існують єдині принципи. Перше, на що звертають увагу при малюванні тварин, — лінія хребта і пропорція тіла. Якщо при малюванні собаки допустити хоч незначні помилки в пропорціях, собака не буде сприйматися правильно. Крім того, необхідно правильно визначити обсяг грудної клітки. Залежно від породи, її обсяг може бути різним. Якщо ви бажаєте намалювати собаку з пишною шерстю, важливо знати будову скелета собаки. Багато помилок допускається при малюванні вух. Вони близько розташовані до потилиці.

Пропонуємо вашій увазі відео урок «Як намалювати собаку поетапно», який допоможе вам зобразити вашого улюбленця вугіллям і аквареллю.

Категорія:

Інше

Теги:

,

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*