Діти, на відміну від дорослих, дуже чесні й довірливі в своїх думках, вчинках, бажаннях. Їм властиво вірити в чудеса, в те, що якщо сильно захотіти, будь-яка мрія, будь-яке бажання може збутися, а особливо в новорічну ніч. Адже саме Новий рік — найулюбленіше свято дорослих і дітей, найчарівніший, самий таємничий. Це дивовижний свято, коли і дорослі знову стають дітьми. Ви наряджає ялинку, з любов’ю готуєте подарунки, загадуєте найпотаємніші бажання, а потім усією сім’єю чекаєте настання цієї чарівної ночі. Це казкове час, коли виконуються ваші мрії, ваші найзаповітніші бажання.

Усім також відомо, що всі бажання виконує добрий і щедрий, головний новорічний герой — Дідусь Мороз. Вже сьогодні на його адресу з усіх куточків нашої величезної планети летять написані від щирого серця, з надією і вірою в диво, заповітні листи, написані не тільки дітьми, а й дорослими. У них ви ділитеся своїми бажаннями, мріями. Звичайно, листи бувають найрізноманітніші. Одні починаються з побажання здоров’я і поздоровлень з Новим роком, інші діти розповідають про свої досягнення в навчанні, про себе, про свою сім’ю, про свої проблеми. Та й подарунки діти просять різні. Крім іграшок, діти просять щастя і благополуччя для своїх батьків, здоров’я для улюбленої бабусі, в новому році отримувати тільки хороші оцінки.

Про який би заповітне бажання ви не написали Дідові Морозу, необхідно дотримуватися при написанні листа певних правил: обов’язково привітатися, коротко написати про свої захоплення, можна вкласти яку-небудь саморобку або малюнок, зроблені своїми руками, а вже потім не вимагати, а попросити про який-небудь подарунок.

У відео уроці «Як написати листа Діду Морозу», який знаходиться на нашому сайті, ви докладно про все дізнаєтеся. Пишіть, і ваш лист не залишиться без уваги!

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*