Новий Рік — це час, коли народжуються добрі казки, діє чари і чаклунство. Це час щирої любові, затишку і доброти. Хто ж все-таки створює цю таку святкову і разом з тим серцеву атмосферу? Напередодні новорічного свята в цій напруженій суєті кожна господиня стоїть перед питанням: як красиво і правильно нарядити зелену лісову красуню, щоб цей довгоочікуваний і улюблений свято стало незабутнім. Непогано, якщо в процесі прикраси ялинки беруть участь всі члени сім’ї — від малого і до великого. Адже кожен хоче, щоб саме ялинка його сім’ї було найкрасивішою і привабливою.

Згідно з китайським гороскопом, чинному вже не одне десятиліття, наступаючий 2015 буде роком Дерев’яною Козочки або Овечки. І кожному, хто живе на цій планеті, хочеться вірити в те, цей рік для нього буде вдалим і щасливим лише в тому випадку, якщо він по-особливому прикрасить новорічну красуню. 2015 — рік синього, тому на ялинці повинні обов’язково бути присутнім кулі синього кольору і дерев’яні вироби, бажано, зроблені своїми руками. Ялинка 2015 прикрашається неяскраво, а тільки в стриманих тонах, адже це рік дому і домашнього тепла. Згідно старою доброю традицією на ялинці обов’язково має бути присутня козу чи вівцю, щоб у новому році вони принесли успіх, доброту, здоров’я і багатство. Сувенір, який зображає улюблені ласощі кози, качан капусти, буде не тільки улюбленим подарунком для тварини, а й натяком на збільшення грошових надходжень вашої сім’ї в 2015 році. Приманкою добробуту вашого будинку можуть стати на ялинці кілька прикрашених синіми і зеленими бантами дзвіночки. Це улюблена прикраса овечок стане символом вашого благополуччя в наступаючому році. А щоб цілий рік жити в достатку, на ялинці повинен висіти ріг достатку. Його можна виготовити самим з картону або дерева.

«Як прикрасити ялинку? Прикрашаємо ялинку на Новий 2015 »- цей відео урок ви можете подивитися на нашому порталі в будь-який час доби.

Категорія:

Інше

Теги:

,

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*