Красиві і доглянуті волосся — це не тільки показник регулярного і правильного догляду за ними, але й здоров’я шкіри голови. Одним з найбільш поширених захворювань шкіри голови є лупа. На сьогоднішній день на нашій планеті від цього захворювання страждає кожна третя людина. Хтось, використовуючи всілякі косметичні засоби, бореться з нею кожен день, а хтось хоче позбутися її раз і назавжди. Як би там не було, від лупи хочуть позбутися все. Але перш ніж починати від неї позбавлятися, необхідно з’ясувати причину її появи.

Як стверджують фахівці трихологи, лупа — це омертвілі клітини шкіри голови. Адже шкірні покриви постійно оновлюються. Але оскільки цей процес відбувається повільно, поступово і безболісно, ??то людина як би цього не відчуває і причин для тривог не бачить. Допустимий період оновлення клітин становить від 25 до 30 днів. Але іноді з невідомих причин цей процес відбувається набагато швидше, а саме 6-8 днів, що і призводить до появи лупи. Найчастіше порушення роботи сальних залоз призводять до виникнення лупи. Але не всі знайомі з тим, що лупа може мати і грибкове походження, і це набагато серйозніше. Якщо не почати вчасно лікування, можна зіткнутися з більш серйозними проблемами, а саме, з себорейний дерматит.

Варто також пам’ятати, що лупа буває двох видів: суха і жирна. Якщо лупа у вас все ж з’явилася, варто відразу звернутися за консультацією до лікаря. Але не варто також забувати і про народні рецепти, які абсолютно нешкідливі, прості в застосуванні і доступні, але в результаті значно поліпшать загальний стан вашого волосся.

Відео урок «Як позбутися лупи» доступний для онлайн перегляду на нашому сайті для всіх бажаючих.

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*