Кубик Рубика — механічна головоломка, яка була винайдена угорським скульптором і викладачем архітектури Ерне Рубіком в 1974 році. Але навіть через багато років вона не перестала бути популярною і не втратила своєї актуальності. На сьогоднішній день — це найпопулярніша головоломка серед населення. Багато людей, намагаючись вирішити цю складну, але настільки захоплюючу задачу, витрачали багато часу. Але не завжди їм це вдавалося. Як виявилося, зібрати цей кубик не так вже й складно, і секретів ніяких немає. Для цього необхідно знати спеціальні алгоритми, завдяки яким ви за дуже короткий проміжок часу зможете зібрати кубик.

Це дуже цікава і пізнавальна гра, за допомогою якої можна легко відволіктися від повсякденності, розвіяти думки і зайняти свій вільний час в дальній поїздці. А якщо збирати цей чарівний куб на швидкість, то це дуже гарне тренування пам’яті, моторика рук, цікавий розумовий процес. На збірку кубика Рубіка люди витрачають велику кількість часу і терпіння. У багатьох країнах Європи регулярно проводяться турніри, хто швидше впоратися з поставленим завданням. Найкращий результат на сьогоднішній день, встановлений в результаті змагань — 5,55 секунд.

У запропонованому вашій увазі відео провідний познайомить вас з тим, як просто, але дуже цікаво збирається цей звичайний кубик, так знайомий вам ще з дитинства. Можливо, збираючи куб, ви отримаєте деяку користь у розширенні кругозору, самоосвіти. Вам все ж доведеться познайомитися з деякими математичними, хоча і простими, символами, кресленнями, так як бажання зібрати кубик буде набагато сильніше, ніж нелюбов до точних наук.

Запрошуємо вас відвідати наш унікальний освітній канал, де ви зможете подивитися відео урок «Як зібрати кубик Рубика. Схема складання кубика Рубіка 3х3 ». Успіхів вам у цій нелегкій справі!

Категорія:

Інше

Теги:

,

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*