Арбалет — це дуже захоплююча і незвичайна іграшка не тільки дорослих, а й дітей. Крім того, арбалет є одним з найдавніших видів зброї. І хоча за своєю конструкцією він досить простий, але по дальності стрільби перевершує стрільбу з лука, також може бути захоплюючим сімейним захопленням. На сьогоднішній день стрільбою з арбалета захоплюються тільки спортсмени-професіонали і любителі постріляти. Такий вид стрільби має багато переваг перед стрільбою з теперішнього вогнепальної зброї. По-перше, стріляє безшумно, по-друге, доступний і порівняно безпечний. Крім того, при покупці не потрібно ніякого дозволу і проходження медкомісії. Ви або можете його купити за великі гроші, або при бажанні виготовити самим. Щоб ваше виріб стріляло, як справжню зброю, його треба робити тільки з відповідною для цього деревини, а саме: сосни, дуба, клена, явора, ясена.

Перш ніж приступити до виготовлення арбалета, дерево необхідно добре висушити, бажано сушити його подовше. Всі зрізи, все спили замазуються лаком, щоб не виходила занадто швидко волога, так як за рахунок швидкого випаровування тріскається дерево, а це не бажано. Заготівля повинна лежати в сухому, але темному місці близько місяця. І тільки після цього можна приступати до виготовлення лука. Дуже важливо при виготовленні знайти північну сторону дерева, а допоможуть вам у цьому річні кільця дерева. Починаємо виготовляти лук. Дуже важливо, щоб плечі лука були однакові і легко піддавалися вигину. Якщо такий результат досягнутий, можна зробити пробну тятиву, яка складається з міцної мотузки, де на одній стороні одна петля, а на іншій — кілька, але розташованих на різних відстанях. Вони потрібні для вимірювання вигину плеча лука.

Подальший процес виготовлення цього виду зброї ви дізнаєтеся з відео уроку «Як зробити арбалет в домашніх умовах», який знаходиться на нашому сайті.

Категорія:

Інше

Теги:

,

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*