Як ви вважаєте, витонченим і красивим бантом знайдеться застосування в сучасному світі, де віддається перевагу діловому і суворому стилю. Але як виявилося, якщо уважніше придивитися, банти можна зустріти де завгодно: гарний бант можна використовувати як аксесуар або для прикраси подарунка, на чарівних локонах маленьких принцес, величезні банти прикрашають весільні машини. Букет квітів нареченої, та й не тільки, прикрашений бантом, виглядає набагато ефективніше і нарядно. Навіть на голівках наших маленьких вихованців дуже часто можна побачити бантики. Бантиками прикрашають одяг, взуття, сумочки. Невеликий бантик, зроблений з тканини і пришитий до блузці, додасть їй особливий шарм і романтичність, і зробить з простої блузи незвичайну і оригінальну. Подарунок, перев’язаний красивим бантом з атласної стрічки, набуває більш урочистий і святковий вигляд. Навіть проста недорога річ буде виглядати набагато привабливіше, якщо її перев’язати гарною стрічкою.

Банти, зроблені своїми руками, завжди чудово виглядають незалежно від використаного матеріалу, крім того, це досить таки корисне і необхідне вміння. Робити банти найлегше зі стрічки, призначеної для цього. Але якщо ви хочете зробити бант ошатний, оригінальний і неповторний, то для цього слід використовувати стрічки відповідної фактури. Наприклад: атлас, фатин, канва. Форма теж може відрізнятися різним різноманітністю: стрічка може бути прямою, гофрованої, комбінованої. Рекомендується вибирати потрібний вам матеріал для виконання банта залежно від її цільового призначення. Якщо це буде весільне торжество, то увагу слід звернути на атлас і фатин, для упаковки подарунків — канву або спеціалізовані пакувальні стрічки. Дуже красиво і нарядно виходить, якщо банти прикрасити бісером, стразами, позолотою.

Пропонуємо вам зробити цікавий бант, який можна використовувати в якості прикраси на волосся. А зробити ви його зможете, подивившись відео урок «Як зробити бант з атласної стрічки», який знайдете на нашому сайті.

Категорія:

Інше

Теги:

,

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*