Подарунки, зроблені своїми руками, мають ряд переваг перед сувенірами, купленими в магазині. І головна їхня перевага — ексклюзивність. Навіть якщо при виготовленні будь-яких подарунків ви будете користуватися запропонованими вам майстер-класами, ви все одно не зможете зробити точну копію, а це означає, що він буде унікальний. Людина, яка отримає подарунок, зроблений вашими руками, буде впевнений у тому, що він є єдиним власником такого подарунка. Таким подарунком ви викличте не тільки радість і подив, а й масу позитивних емоцій у людини, якій призначався цей подарунок.


Кухонний годинник — відмінний сувенір!


Якщо ж ви хочете здивувати своїх близьких і коханих оригінальним подарунком, в який вкладено тепло і любов вашої душі, ми з радістю допоможемо вам у цьому. Для цього вам необхідно подивитися відео майстер-клас, в якому провідна розповість, як можна самому з підручних матеріалів зробити прості кухонні годинник, прикрашений шпагатом і кавовими зернами.


Що знадобитися і як зробити?


Для виготовлення таких годин вам необхідно приготувати наступне:  • пінопласт;
  • шпагат;
  • клей;
  • кави;
  • годинниковий механізм.


    Для початку з пінопласту вирізаєте форму майбутніх годин. Це може бути коло, квадрат або форма кавовій чашечки, як в даному випадку. Все залежить від вашої фантазії, ваших смаків і уподобань. На пінопласт відзначаєте місце розташування годинникового механізму, який можна купити в магазині, і вирізаємо отвір під нього, закріпивши картоном. Далі приступаємо до обклеювання чашки шпагатом, починаючи обмотку з ручки і закінчуючи чашкою. Наступний етап роботи — прикраса циферблата кавовими зернами. При прикрасі можна використовувати не тільки кавові зерна, а й інші підручні засоби. Все залежить від вашої фантазії і творчих здібностей. У будь-якому випадку, як би ви не оформили ці години, вони будуть дивитися ексклюзивно і по-дизайнерськи! Дерзайте, і у вас все обов’язково вийде!

Категорія:

Інше

Теги:

,

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*