Зверніть увагу, наскільки красивий кульку може вийти з найпростіших і звичайних ниток. І якщо у вас з’явилося бажання здивувати своїх гостей, ви можете зробити такі оригінальні кулі своїми руками. Адже таке шикарне, але нехитре прикраса робиться не так вже й складно, та й часу займає не так багато.

Для виготовлення куль можна використовувати різнокольорові нитки різної фактури. Це залежить від того, для чого призначені такі кулі. Якщо ви будете робити такі кулі для прикраси ялинки, то вони повинні бути набагато щільніше, ніж ті, які ви хочете повісити під люстру. Кулі, які будуть висіти на ялинці, повинні бути яскравими і помітними на тлі ошатно прикрашеної новорічної ялинки. І оскільки вони щільні, то і служити вони вам будуть не один рік. Кульки, які будуть висіти під люстрою, повинні бути більш повітряної текстури. Світло від лампи буде просвічуватися через отвори між нитками, що виглядає набагато гарніше й оригінальніше. Крім того, кулі можна прикрасити намистинами, стразами, штучним снігом. Все залежить від вашого смаку і фантазії.

А як шикарно можна прикрасити такими кулями весільний зал. Вони об’ємні, а це означає, що можливо прикрасити велику площу. На сьогоднішній день, це один з доступних варіантів створити святкову атмосферу на великій площі. А якщо трапиться так, що святкове торжество буде проходити на природі, ними можна відмінно прикрасити гілки дерева. Якщо всередину такої кульки встановити невелику лампочку, така прикраса буде як не можна краще служити для створення романтичної обстановки. Але, незважаючи на нескладну техніку виготовлення куль, існують деякі нюанси, які при виготовленні необхідно враховувати.

Більш детальну інформацію ви дізнаєтеся з відео уроку «Як зробити куля з ниток», який знайдете на нашому порталі.

Категорія:

Інше

Теги:

,

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*