Лизун — цікава, дивовижна, але трохи дивна і незвичайна іграшка. А з’явився лизун ще в 70-х роках минулого століття після виходу на екрани фільму «Мисливці за привидами», що і послужило завоювати іграшці величезну популярність. У перекладі з англійської слово лизун означає «рука» і «жуйка». На перший погляд це грудку кольорового або навіть різнобарвного еластичного речовини, що приймає будь-яку форму. Він дуже пластичний, що добре для розвитку моторики рук, розвиває уяву, володіє масажує дію. Його легко і приємно м’яти в руках, крутити, згортати або, навпаки, розгортати, щоб він прийняв положення калюжки, а потім знову перетворився на желеподібний грудку.

Зазвичай Лізунов виготовляють з яскравих і красивих квітів, що притягує погляд. На відміну від пластиліну, брудних слідів від цієї іграшки на руках не залишається. Він не отруйний і не токсичний, хоча брати його в рот і облизувати не рекомендується. Після гри з Лізунов, потрібно ретельно вимити руки з милом. Граючи їм, у людини будь-якого віку піднімається настрій, викликаючи сміх і тільки позитивні емоції.

Тим, у кого з’явиться бажання порадувати свою дитину такою ось незвичайною іграшкою, можна зробити Лизуна своїми руками. Часу на його виготовлення він багато не займе, та й матеріалів теж, а всього лише клей ПВА, трохи більше склянки звичайної води, бура, ємність для перемішування, паличка, трохи ефірної олії, щоб ваш лизун придбав приємний запах. Барвник переважно брати харчової, такі як сік буряка, краснокочанную капусту, лушпиння цибулі, діамантову зелень. Можна також зробити Лизуна з пластиліну, але прослужить він недовго, а ось бруднити руки буде добре.

Секрети виготовлення цієї іграшки ви дізнаєтеся з відео уроку «Як зробити Лизуна в домашніх умовах», який знайдете на нашому сайті.

Категорія:

Інше

Теги:

,

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*