Коли тепле бабине літо все ж остаточно змінюється дощами і сирої погодою, кожному так хочеться чогось теплого, домашнього і затишного, такого, наприклад, як шарф. У нього можна загорнутися, взяти в змерзлі руки чашку ароматної кави чи міцного чаю, зручніше влаштуватися на дивані перед телевізором і на хвилинку відчути себе в маленькому раю. У всі часи жінкам бути модними та індивідуальними допомагало в’язання. Зараз знову входить у моду шарф-снуд — замкнутий в кільце широкий в’язаний шарф, який можна одягнути і на пальто, і на куртку, а потім в приміщенні залишити на шиї.

Снуд ось уже який осінньо-зимовий сезон поспіль займає одне з лідируючих місць серед модних аксесуарів. Це щось середнє між шапкою і шарфом, але тільки кінці його з’єднані між собою, і тому здається, що їх просто взагалі немає. Він буває різної ширини і довжини. Багато жінок полюбили його за універсальність, яка полягає в тому, що він може виконувати кілька функцій, а саме: він може бути і шарфом, і шапкою, і болеро, і накидкою, і навіть в холод зігріти руки. Він вдало впишеться у ваш гардероб, так як прекрасно підходить як до пуховику, так і до дублянці, і навіть до суворого елегантному пальто.

При виборі матеріалу для виготовлення снуд не існує яких-небудь особливих рекомендацій. Все залежить лише від того, для якого часу року призначається ця річ. Якщо це для зимових холодів, то потрібна тепла вовняна пряжа, щоб відмінно захистила вас від морозів і холодних вітрів. Існують не тільки зимові варіанти, але й осінні, весняні і навіть літні варіанти. Для теплих днів він може бути пов’язаний ажурним візерунком з тонкої пряжі, шовку або бавовни, і ви можете сміливо одягати його з сукнею або легкої блузкою.

Відео урок «Як зв’язати шарф снуд гачком» ви завжди можете знайти на нашому порталі в будь-який час доби. Тепла вам і затишку!

Категорія:

Інше

Теги:

,

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*