Будь-яка жінка знає, що її краса починається, насамперед, з краси її волосся. А для цього про волосся необхідно постійно ретельно дбати, захищати їх від агресивного впливу зовнішнього середовища, різних укладань. Вам, напевно, не раз доводилося зустрічати на вулиці дівчат, ідеальний стан волосся яких, окрім заздрості, викликало тільки захоплення. А ви хочете мати таке волосся? Вихід є. Просто треба зробити ламінування волосся, яке за результативністю здатне перевершити багато дорогі засоби по догляду за волоссям.

Ламінування — це процедура, яка не тільки істотно збільшує волосся в обсязі, але і відмінно живить, зволожує. Крім того, особливою перевагою ця процедура користується ще й тому, що засіб для її проведення не містить ніяких активних речовин. Суть полягає в тому, що кожна волосинка обробляється спеціальним складом і як би запаюється, тобто полягає в найтоншу плівку, яка успішно захищає ваше волосся від впливу несприятливих умов. Ця плівка має мікроскопічні пори, що дозволяє волоссю вільно дихати, не втрачати вологу, але бути захищеними від зовнішніх агресивних речовин. Крім того, плівка на волоссі робить їх пружними, здоровими, збільшує в обсязі. Особливо ця процедура корисна для тонких, ламких, що втратили свою природну структуру після багаторазового фарбування волосся. Зробити цю процедуру можна не тільки в салоні, де це коштує дуже дорого, але і в домашніх умовах, не менш ефективно, але набагато дешевше.

Ми пропонуємо вашій увазі дуже корисний відео урок «Желатинова маска для волосся», в якому провідна відкриє секрети ламінування волосся в домашніх умовах.

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*