Одна справа, ловити рибу влітку, коли вода тепла і прозора, погода гарна. Інша справа взимку, коли на вулиці великий мінус, а поверхня річки покрита товстим шаром льоду. Тому, щоб зловити рибу взимку, потрібно докласти весь свій досвід і знання. Тільки у досвідчених і знаючих рибалок і взимку лов відмінний. У рибалок-любителів зимової риболовлі, безсумнівно, є свої невеликі секрети, за допомогою яких вони і лунки в потрібному місці правильно просвердлять, і місце для лову риби виберуть хороше, тому, знаючи всі премудрості зимової риболовлі, без улову вже точно не залишаться. < / p>

Саме основне в зимовій риболовлі — правильно вибрати місце для просвердлювання лунок. Зробити це досить складно. Так як взимку всі водойми вкриті льодом і виглядають абсолютно однаковими, потрібно покладатися не тільки на свою інтуїцію, але і на знання. При виборі місця для просвердлювання лунок на водоймі потрібно пам’ятати, що взимку місце скупчення риби там, де більше водоростей. Для цього потрібно ще влітку постаратися запам’ятати, де саме знаходиться підводна рослинність, вивчити дно.

Ще не менш важливий нюанс для успішної риболовлі: взимку велика риба йде на глибину більше двох метрів. Тому бажано мати з собою глибиномір. Крім глибиноміра, потрібно не забути взяти з собою і бур, ще багато всяких пристосувань. Особливої ??уваги заслуговує вибір одягу для зимової риболовлі. Одягатися потрібно за принципом «пар кісток не ломить». Особливу увагу необхідно приділяти голові, попереку, пальцях ніг і рук, особливо ногам. Слід пам’ятати, що зимова риболовля вимагає до себе уважного і грамотного підходу, а ось несерйозного ставлення не пробачає.

Вашій увазі рекомендуємо відео урок «Зимова риболовля», який ви знайдете на нашому сайті.

Категорія:

Інше

Теги:

,

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*